אימון אישי - הגשר שלכם להצלחה

שמעתם הרצאות, קראתם ספרים וזה לא הספיק לקדם את המטרות שלכם?

אימון אישי לאורח חיים בריא

אימון אישי להגשמה עצמית

אימון אישי - הגשר שלכם להצלחה

מהו אימון אישי?

אימון הוא תהליך העוזר למתאמן לעבור מנקודה A בה הוא נמצא לנקודה B אליה הוא שואף להגיע.  האימון מתאפיין בעיסוק בהווה, תכנון העתיד ונקיטת צעדים להשגת מטרה ולרב הוא קצר מועד וממוקד.

מה עושים בפגישות אימון אישי?

במהלך האימון, נציב מטרות על ומטרות ביניים. לאחר שלב האבחון, נעבוד על ערכים שהם המפתח לשינוי בדרך להשגת מטרות. בדרך נפגוש גם אמונות מעכבות ונשנה אותן לאמונות מקדמות, נגבש תכנית פעולה, נפעל ונעקוב אחר ההתקדמות והכי חשוב...נהנה מהתהליך.

כיצד אימון אישי יכול לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם?

לכל אדם יש את הכוחות הדרושים על מנת להגשים את החלומות ולהגיע ליעדים שהוא שם לעצמו. כל שנדרש הוא לעיתים ליווי של איש מקצוע עם ניסיון, שמחזק, מכיל, תומך, מכוון ובעיקר שואל את השאלות הנכונות בזמן הנכון. האימון מסייע למתאמן להתמודד עם החולשות ומנגד מסייע לו להכיר ולהעצים את החוזקות שלו. החיבור לחזקות מהווה את הכוח המניע של התהליך בדרך לשינוי המבוקש.

מדוע הרצאות וספרים זה לא מספיק?

השתתפות בהרצאות על מימוש עצמי וקריאת ספרים בנושא, יכולים לעזור לנו להבין את המניעים להתנהגותנו ולגרום לנו להרגיש טוב לפרק זמן קצר. מניסיוני, רב האנשים חשים התלהבות גדולה ומתמלאים מוטיבציה לעשות שינוי אחרי השתתפותם בהרצאות ובסמינרים העוסקים בשינוי, אך לרב הם מעידים על עצמם שאחרי תקופה קצרה ההתלהבות נמוגה. בדרך כלל החזרה לשגרה ולקשיי היום יום, מרחיקה אותם מהמטרות ומהעשייה הנדרשת להגשמתן.

קיימות סיבות רבות לכך שאיננו דבקים במטרותינו, השגרה השואבת היא רק אחת מהן. בהרבה מקרים הסיבה לתקיעות במקום נעוצה ברמת הערכים או האמונות. עבודה על ערכים ואמונות, היא אחד המפתחות העצמתים הפותחים את הדלת להשגת המטרה. עבודה מסוג כזה, קשה מאוד לעשות בהרצאה, סמינר  או בעזרת ספר הדרכה. אימון אישי מאפשר את העבודה.

שמי אתי שפירר ואני מאמנת אישית, מאמנת לאורח חיים בריא והגשמה עצמית. אני עובדת עם מתאמנים מקשת רחבה של גילאים החל מגיל עשרים ועד גיל הזהב, נשים וגברים.

הניסיון שרכשתי בעשרים השנים האחרונות בעבודה עם אנשים על אורח חיים בריא והגשמה עצמית, בשילוב הידע האקדמי מתחום הרפואה והרפואה המשלימה, יחד עם כלים עוצמתיים כמו N.L.P ו- COACHING  נותן לי את היתרון לראות תמונה רחבה של חיי המתאמן, להמציא ולשכלל כל הזמן דרכים לחזק אותו, להקנות לו כלים להתמודד עם קשיים ולהצליח.

מה הייתם רוצים לשנות?   לאן אתם שואפים להגיע?

פנו אלי עוד היום כדי לקבוע פגישה לאימון אישי:  0526156783
אתי שפירר, אימון אישי, אורח חיים בריא והגשמה עצמית, דיאטנית קלינית.


אימון אישי לאורח חיים בריא

אורח חיים בריא הוא המפתח לחיים מאושרים...
אתי שפריר מאמנת לאורח חיים בריא, מזמינה אתכם ללמוד, ולסגל לעצמכם אורח חיים בריא.

מהו אורח חיים בריא?

רבים מייחסים אסוציאטיבית לאורח חיים בריא את התזונה והפעילות הגופנית. נכון ששני תחומים אלה מהווים מרכיב משמעותי ביותר בניהול אורח חיים בריא, אך בוודאי שאינם היחידים. כשאנו חושבים על אנשים המנהלים אורח חיים בריא, לרב עולים בדמיוננו אנשים בעלי מראה אתלטי, האוכלים מקערת סלט. מבט עמוק יותר על המציאות יאבחן מיד שאמנם העיסוק בפעילות והתזונה הם בעלי חשיבות עליונה לבריאות טובה אך בוודאי שאינם מספיקים. ישנם אנשים רבים ששומרים על כושר ועל תזונה נכונה ועם זאת הם עשויים לחוות חסר שביעות רצון, כעס, דאגה, מתח רב ועוד רגשות שמשפיעים לרעה על הבריאות שלהם, שאינה עומדת בציפיותיהם.

האדם כמכלול – יצור אורגני שלם המורכב מחלקים רבים

התבוננות באדם אינה יכולה להסתכם בבחינת הגוף הפיזי אלא, צריכה לכלול גם את הרגשות, העולם הפנימי, הקשר שלו עם הסביבה ועוד. כל אחד מאלו למרות שאיננו ממשי משפיע ישירות על בריאות האדם. קיימות דוגמאות רבות של אנשים שלקו במחלות קשות וחיו הרבה שנים מעבר לתחזיות הרופאים ולעיתים אף נרפאו לגמרי. מרכיבי אורח חיים בריא כמו שמחת חיים, אופטימיות, אמונה, תקווה, התייחסות חיובית לחיים ולאתגרים שפגשו בדרך, אהבה ותמיכה של המשפחה והחברים הם אלו שתרמו לאריכות ימים בחלק מאותם אנשים.

כאשר אני מאמנת אנשים לאורח חיים בריא, אני שמה דגש משמעותי על כל אחד מהמרכיבים, מתוך הבנה שכאשר שואפים לאורח חיים בריא יש להתייחס לכלל המרכיבים הן בצד הנפשי-רגשי והן בצד הגופני ויחסי הגומלין ביניהם.

דמיינו לעצמכם שאתם מנהלים אורח חיים בריא.
דמיינו את עצמכם אוכלים כמו שצריך, עוסקים בפעילות גופנית, ישנים טוב, מצב הרוח שלכם מרומם, ראיית העולם שלכם חיובית, אתם מרגישים חיוניים לאורך כל היום, חשים חיבה, סבלנות ומאור פנים לסובבים אתכם.

איך התחושה ?

לא רק לדמיין ולא רק לשאוף אלא גם לממש בפועל ולנהל אורח חיים בריא כמו שאתם מאחלים לעצמיכם. אני מזמינה אתכם להתחיל דרך חיים חדשה, אימון שיחולל את השינוי המשמעותי בחייכם.

 

אימון אישי להגשמה עצמית

אתה שומע על הגשמת חלומות, את שומעת על מימוש עצמי, אתם רוצים, אבל לא יודעים איך ואם זה אפשרי בכלל?

העומס, האינטנסיביות של החיים, המגבלות וההתלבטויות...

קיימות סיבות רבות מדוע "לא לעשות" ובדרך כלל יש סיבה אחת טובה מדוע "לעשות".  כשמניחים את הסיבות על מאזניים, הן נוטות בקלות לכף שמעכבת אותנו מלעשות.  

הגשמה עצמית – אתם חייבים את זה לעצמכם!

אנחנו חולמים על זוגיות נפלאה, חולמים להיות הורים, רוצים קשרים משמעותיים עם הילדים שלנו, עם הורינו ובכלל. חולמים על כושר גופני מעולה, טיול סביב העולם, להקליט שיר, להוציא לאור ספר, תערוכה משלנו. אנחנו חולמים להקים עמותה, להתנדב, לתרום, לעשות מה שנועדנו אליו, לשנות, להשפיע ולהיות משמעותיים. כל אחד והחלום שלו.

הגשמה עצמית היא הסיפוק העצום שבחיים, תחושת השלמות שמעוררת את השמחה האמיתית, לא שמחה רגעית, זמנית, כזו שמתפוגגת מהר, אלא שמחה פנימית של חיים מלאים ועשירים במימוש, בעשייה.

"והיה העקוב למישור והרכסים לבקעה"(ישעיהו מ', ד')

בחיי כל אחד מאתנו מצויים רכסים, הרים, המעכבים אותנו מלהתקדם ולממש את עצמנו. למרות כל הרצונות והשאיפות, הרבה פעמים אנחנו נשארים באותו מקום, מתוך תחושה או מחשבה שאין לנו את היכולת להגשים את החלומות שלנו. לעיתים אנחנו חושבים שאנחנו כן יכולים, אך מסיבות שונות דוחים את העשייה.

יש לכם חלום ישן, גדול או קטן שאתם רוצים להגשים?  אני כאן בשבילכם.

אם אתם מעוניינים בליווי ואימון אישי כדי להתמודד מול הרכסים האישיים שלכם, להתחזק ולעשות כדי להרגיש מוגשמים, אתם במקום הנכון. שמי אתי שפירר ואני מאמנת מזה שנים להגשמה עצמית.

מהו אימון להגשמה עצמית?

אימון להגשמה עצמית הינו אימון אישי למימוש החלומות והרצונות, אימון המסייע למצוא את כוחות הנפש הפנימיים הטמונים בכל אחד מאתנו, להתחבר לכוחות אלה על מנת להתחזק ולפעול להגשמת חלומות. בין אם אתם חולמים לחזק את הביטחון העצמי שלכם, להיות בזוגיות מעצימה, לסגל לעצמכם אורח חיים בריא, לסגל גישה חיובית לחיים, או חולמים ליזום פרויקט כלשהו, אימון להגשמה עצמית יכול להוביל אתכם להגשמת חלומכם.

מה אתם צריכים לעשות להגשמה עצמית?

בחירה באימון להגשמה עצמית זאת כבר משימה ראשונה בדרך להגשמת החלומות שלכם. לאחר שתיצרו עימי קשר, אני אלווה אתכם בכל אחד מהשלבים הנדרשים כדי להגשים את חלומכם. תגבשו את החלום, תבינו את ההשלכות של הגשמתו, תתחזקו, תציבו לעצמכם מטרות, אולי תפגשו בדרך בעוד צדדים שלכם שלא הייתם ערים אליהם, תגבשו תכנית פעולה והעיקר... תפעלו עד להגשמת החלום.

 מה החלום שלכם? רוצים להפוך אותו למציאות?

אל תחכו, עשו את הצעד הנכון בכיוון הנכון כבר עכשיו.
התקשרו : 0526156783

אתי שפירר, מאמנת לאורח חיים בריא והגשמה עצמית, דיאטנית קלינית.

 

חזרה לראש העמוד