הגשמה עצמית

אתה שומע על הגשמת חלומות, את שומעת על מימוש עצמי, אתם רוצים, אבל לא יודעים איך ואם זה אפשרי בכלל?

העומס, האינטנסיביות של החיים, המגבלות וההתלבטויות...

קיימות סיבות רבות מדוע "לא לעשות" ובדרך כלל יש סיבה אחת טובה מדוע "לעשות".  כשמניחים את הסיבות על מאזניים, הן נוטות בקלות לכף שמעכבת אותנו מלעשות.  

הגשמה עצמית – אתם חייבים את זה לעצמכם!

אנחנו חולמים על זוגיות נפלאה, חולמים להיות הורים, רוצים קשרים משמעותיים עם הילדים שלנו, עם הורינו ובכלל. חולמים על כושר גופני מעולה, טיול סביב העולם, להקליט שיר, להוציא לאור ספר, תערוכה משלנו. אנחנו חולמים להתנדב, לתרום, לעשות מה שנועדנו אליו, לשנות, להשפיע ולהיות משמעותיים. כל אחד והחלום שלו.

הגשמה עצמית היא הסיפוק העצום שבחיים, תחושת השלמות שמעוררת את השמחה האמיתית, לא שמחה רגעית, זמנית, כזו שמתפוגגת מהר, אלא שמחה פנימית של חיים מלאים ועשירים במימוש, בעשייה.

"והיה העקוב למישור והרכסים לבקעה"(ישעיהו מ', ד')

בחיי כל אחד מאתנו מצויים רכסים, הרים, המעכבים אותנו מלהתקדם ולממש את עצמנו. למרות כל הרצונות והשאיפות, הרבה פעמים אנחנו נשארים באותו מקום, מתוך תחושה או מחשבה שאין לנו את היכולת להגשים את החלומות שלנו. לעיתים אנחנו חושבים שאנחנו כן יכולים, אך מסיבות שונות דוחים את העשייה.

יש לכם חלום ישן, גדול או קטן שאתם רוצים להגשים?  אני כאן בשבילכם.

אם אתם מעוניינים בליווי ואימון אישי כדי להתמודד מול הרכסים האישיים שלכם, להתחזק ולעשות כדי להרגיש מוגשמים, אתם במקום הנכון. שמי אתי שפירר ואני מאמנת מזה שנים להגשמה עצמית.

מהו אימון להגשמה עצמית?

אימון להגשמה עצמית הינו אימון אישי למימוש החלומות והרצונות, אימון המסייע למצוא את כוחות הנפש הפנימיים הטמונים בכל אחד מאתנו, להתחבר לכוחות אלה על מנת להתחזק ולפעול להגשמת חלומות. בין אם אתם חולמים לחזק את הביטחון העצמי שלכם, להיות בזוגיות מעצימה, לסגל לעצמכם אורח חיים בריא, לסגל גישה חיובית לחיים, או חולמים ליזום פרויקט כלשהו, אימון להגשמה עצמית יכול להוביל אתכם להגשמת חלומכם.

מה אתם צריכים לעשות?

בחירה באימון להגשמה עצמית זאת כבר משימה ראשונה בדרך להגשמת החלומות שלכם. לאחר שתיצרו עימי קשר, אני אלווה אתכם בכל אחד מהשלבים הנדרשים כדי להגשים את חלומכם. תגבשו את החלום, תבינו את ההשלכות של הגשמתו, תתחזקו, תציבו לעצמכם מטרות, אולי תפגשו בדרך בעוד צדדים שלכם שלא הייתם ערים אליהם, תגבשו תכנית פעולה והעיקר... תפעלו עד להגשמת החלום.

 מה החלום שלכם? רוצים להפוך אותו למציאות?

אל תחכו, עשו את הצעד הנכון בכיוון הנכון כבר עכשיו.
התקשרו : 0526156783

אתי שפירר, מאמנת לאורח חיים בריא והגשמה עצמית, דיאטנית קלינית.

 

חזרה לראש העמוד