אימון בקבוצה, האם זה בשבילכם?

אימון אישי בקבוצה מהווה הזדמנות למתאמן, לעבור תהליך אישי ולהתקדם לעבר השגת מטרה חשובה, במסגרת קבוצה קטנה המונה כשישה משתתפים.

כל מתאמן עובר תהליך של חיזוק העוצמות/יכולות, מודעות לערכים שלו, גיבוש תמונת חיים רחבה או בשפה המקצועית חזון, גיבוש תכנית פעולה ויציאה לדרך לשם השגת המטרה. כמו בכל תהליך, בדרך הוא פוגש בכוחות המקדמים אותו, אלו שמניעים אותו לפעולה, פוגש גם בכוחות המעכבים אותו ומקבל כלים להתמודד איתם.

" אנשים טובים יודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד" ... נעמי שמר

מדוע אימון בקבוצה?

אימון בקבוצה הוא עצמתי ביותר. חברי הקבוצה מקשיבים, מקבלים, תומכים, נותנים משוב, מדרבנים, מחזקים ומעצימים זה את זה. כל משתתף יכול לראות את עצמו ולצמוח מתוך הקשבה לסיפורים של המשתתפים האחרים, כשהחוויה היא חוויה של יחד ושותפות.

עבודת האימון אינה מסתיימת במפגשים. בין פגישה לפגישה, כל מתאמן לוקח על עצמו משימה מסוג שונה. משימה יכולה להיות למידה על עצמו, לדוגמא: לבדוק  ולדרג עד כמה הוא שבע רצון מכל תחום בחייו. משימה מסוג אחר היא כזו הקשורה למטרה ששם לעצמו, לדוגמא: ליצור קשר עם אחד מקרוביו ולנהל שיחה מעצימה (במידה והמטרה שלו היא לפתח תקשורת בין אישית מעצימה) ועוד.

למי מתאים אימון בקבוצה?

אימון אישי בקבוצה מתאים לאלו שמכירים בעצמה ובהשפעה שיש לקבוצה על הפרט. הוא מתאים למי שחווית השייכות חשובה לו ומי שחושב שהוא יכול להיתרם מתמיכה ומשוב קבוצתי.

האימון בקבוצה מתאים לעבודה עם צוותי עובדים ומנהלים בארגונים* השונים כמו עיריות ומועצות אזוריות, בתי חולים ובתי ספר כמו גם לקבוצות פרטיות.

אימון בקבוצה-למה המתאמן נדרש?

אימון בקבוצה הוא תהליך אישי וקבוצתי ומסיבה זו ההשתתפות דורשת מחויבות לתהליך ולקבוצה. הצלחה של כל אחד מהמשתתפים היא הצלחה של הקבוצה כולה. מסיבה זו, מחויבות של כל מתאמן להיות נוכח בפגישות ולבצע את המשימות שהוא לוקח על עצמו כולל להיות בקשר במייל עם חברי הקבוצה והמאמן האישי בין המפגשים, הם המפתחות להצלחת האימון האישי בקבוצה.

על מה מתאמנים בקבוצה?

אימון בקבוצה מתאים לעבודה על מטרות מגוונות כמו מיומנויות תקשורת בין אישית (כולל תקשורת בין בני זוג, תקשורת בין הורים למורים, הורים וילדים וכו'), אורח חיים בריא הכולל שינוי הרגלי אכילה ומשקל תקין, זוגיות, קריירה, הגשמת חלומות ועוד.

קבוצה יכולה לעבוד על מטרה משותפת או שכל משתתף עובד על מטרה משלו.

כמה זמן אורך אימון בקבוצה?

אימון בקבוצה כולל  12 מפגשים קבוצתיים ובנוסף שני מפגשים אישיים, האחד לפני תחילת האימון והשני באמצע התקופה.

אורך כל מפגש הוא שלש שעות עם הפסקה להתרעננות.

היכן מתקיים אימון בקבוצה?

אימון בקבוצה ביוזמתי, מתקיים בכפר מנחם ובתל אביב.

בנוסף, אני מגיעה לאמן קבוצות על פי דרישה אצלכם ביישוב או בארגון.

מי מנחה את הקבוצה?

את הקבוצה מנחה אתי שפירר, מאמנת אישית העוסקת בתחום האימון וההנחייה כ- 15 שנים.

מה תקבלו מהשתתפותכם בקבוצה?

תהיו שותפים למסגרת מלכדת, תומכת ומעצימה של אנשים הרוצים להתקדם בדיוק כמותכם. מסגרת שתהווה מקור כח ותחזק את המוטיבציה שלכם בדרך לשינוי.
תוכלו לפגוש את עצמיכם בכל אחד מהסיפורים של המשתתפים האחרים בקבוצה, ללמוד דרכם על עצמכם, להרגיש תחושת יחד ולצמוח לשלב הבא שלכם.
תקבלו כלים עוצמתיים שישמשו אתכם בדרך להשגת המטרות שלכם.

 

*בארגונים:

אפשר להתאים את המודל המוצג בהתאם למטרות הארגון ואוכלוסיית המשתתפים בקבוצה.

 

חזרה לראש העמוד