אימון אישי

שמעתם הרצאות, קראתם ספרים וזה לא הספיק כדי לקדם אתכם למטרות שלכם?

אימון אישי - הגשר שלכם להצלחה.

מהו אימון אישי?

אימון הוא תהליך העוזר למתאמן לעבור מנקודה A בה הוא נמצא לנקודה B אליה הוא שואף להגיע.  האימון מתאפיין בעיסוק בהווה, תכנון העתיד ונקיטת צעדים להשגת מטרה ולרב הוא קצר מועד וממוקד.

מה עושים בפגישות אימון אישי?

במהלך האימון, נציב מטרות על ומטרות ביניים. לאחר שלב האבחון, נעבוד על ערכים שהם המפתח לשינוי בדרך להשגת מטרות. בדרך נפגוש גם אמונות מעכבות ונשנה אותן לאמונות מקדמות, נגבש תכנית פעולה, נפעל ונעקוב אחר ההתקדמות והכי חשוב...נהנה מהתהליך.

כיצד אימון אישי יכול לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם?

לכל אדם יש את הכוחות הדרושים על מנת להגשים את החלומות ולהגיע ליעדים שהוא שם לעצמו. כל שנדרש הוא לעיתים ליווי של איש מקצוע עם ניסיון, שמחזק, מכיל, תומך, מכוון ובעיקר שואל את השאלות הנכונות בזמן הנכון. האימון מסייע למתאמן להתמודד עם החולשות ומנגד מסייע לו להכיר ולהעצים את החוזקות שלו. החיבור לחזקות מהווה את הכוח המניע של התהליך בדרך לשינוי המבוקש.

מדוע הרצאות וספרים זה לא מספיק?

השתתפות בהרצאות על מימוש עצמי וקריאת ספרים בנושא, יכולים לעזור לנו להבין את המניעים להתנהגותנו ולגרום לנו להרגיש טוב לפרק זמן קצר. מניסיוני, רב האנשים חשים התלהבות גדולה ומתמלאים מוטיבציה לעשות שינוי אחרי השתתפותם בהרצאות ובסמינרים העוסקים בשינוי, אך לרב הם מעידים על עצמם שאחרי תקופה קצרה ההתלהבות נמוגה. בדרך כלל החזרה לשגרה ולקשיי היום יום, מרחיקה אותם מהמטרות ומהעשייה הנדרשת להגשמתן.

קיימות סיבות רבות לכך שאיננו דבקים במטרותינו, השגרה השואבת היא רק אחת מהן. בהרבה מקרים הסיבה לתקיעות במקום נעוצה ברמת הערכים או האמונות. עבודה על ערכים ואמונות, היא אחד המפתחות העצמתים הפותחים את הדלת להשגת המטרה. עבודה מסוג כזה, קשה מאוד לעשות בהרצאה, סמינר  או בעזרת ספר הדרכה. אימון אישי מאפשר את העבודה.

 

שמי אתי שפירר ואני מאמנת אישית, מאמנת לאורח חיים בריא והגשמה עצמית. אני עובדת עם מתאמנים מקשת רחבה של גילאים החל מגיל עשרים ועד גיל הזהב, נשים וגברים.

הניסיון שרכשתי בעשרים השנים האחרונות בעבודה עם אנשים על אורח חיים בריא והגשמה עצמית, בשילוב הידע האקדמי מתחום הרפואה והרפואה המשלימה, יחד עם כלים עוצמתיים כמו N.L.P ו- COACHING  נותן לי את היתרון לראות תמונה רחבה של חיי המתאמן, להמציא ולשכלל כל הזמן דרכים לחזק אותו, להקנות לו כלים להתמודד עם קשיים ולהצליח.

מה הייתם רוצים לשנות?   לאן אתם שואפים להגיע?

פנו אלי עוד היום כדי לקבוע פגישה לאימון אישי:  052-6156783

אתי שפירר, אימון אישי, אורח חיים בריא והגשמה עצמית, דיאטנית קלינית.

 

חזרה לראש העמוד