אורח חיים בריא

אורח חיים בריא הוא המפתח לחיים מאושרים...
אתי שפריר מאמנת לאורח חיים בריא, מזמינה אתכם ללמוד, ולסגל לעצמכם אורח חיים בריא.

מהו אורח חיים בריא?

רבים מייחסים אסוציאטיבית לאורח חיים בריא את התזונה והפעילות הגופנית. נכון ששני תחומים אלה מהווים מרכיב משמעותי ביותר בניהול אורח חיים בריא, אך בוודאי שאינם היחידים. כשאנו חושבים על אנשים המנהלים אורח חיים בריא, לרב עולים בדמיוננו אנשים בעלי מראה אתלטי, האוכלים מקערת סלט. מבט עמוק יותר על המציאות יאבחן מיד שאמנם העיסוק בפעילות והתזונה הם בעלי חשיבות עליונה לבריאות טובה אך בוודאי שאינם מספיקים. ישנם אנשים רבים ששומרים על כושר ועל תזונה נכונה ועם זאת הם עשויים לחוות חסר שביעות רצון, כעס, דאגה, מתח רב ועוד רגשות שמשפיעים לרעה על הבריאות שלהם, שאינה עומדת בציפיותיהם.

האדם כמכלול – יצור אורגני שלם המורכב מחלקים רבים

התבוננות באדם אינה יכולה להסתכם בבחינת הגוף הפיזי אלא, צריכה לכלול גם את הרגשות, העולם הפנימי, הקשר שלו עם הסביבה ועוד. כל אחד מאלו למרות שאיננו ממשי משפיע ישירות על בריאות האדם. קיימות דוגמאות רבות של אנשים שלקו במחלות קשות וחיו הרבה שנים מעבר לתחזיות הרופאים ולעיתים אף נרפאו לגמרי. מרכיבי אורח חיים בריא כמו שמחת חיים, אופטימיות, אמונה, תקווה, התייחסות חיובית לחיים ולאתגרים שפגשו בדרך, אהבה ותמיכה של המשפחה והחברים הם אלו שתרמו לאריכות ימים בחלק מאותם אנשים.

 

כאשר אני מאמנת אנשים לאורח חיים בריא, אני שמה דגש משמעותי על כל אחד מהמרכיבים, מתוך הבנה שכאשר שואפים לאורח חיים בריא יש להתייחס לכלל המרכיבים הן בצד הנפשי-רגשי והן בצד הגופני ויחסי הגומלין ביניהם.

דמיינו לעצמכם שאתם מנהלים אורח חיים בריא.
דמיינו את עצמכם אוכלים כמו שצריך, עוסקים בפעילות גופנית, ישנים טוב, מצב הרוח שלכם מרומם, ראיית העולם שלכם חיובית, אתם מרגישים חיוניים לאורך כל היום, חשים חיבה, סבלנות ומאור פנים לסובבים אתכם.

איך התחושה?

לא רק לדמיין ולא רק לשאוף אלא גם לממש בפועל ולנהל אורח חיים בריא כמו שאתם מאחלים לעצמיכם. אני מזמינה אתכם להתחיל דרך חיים חדשה, אימון שיחולל את השינוי המשמעותי בחייכם.

 

חזרה לראש העמוד