אודות

בערב ראש השנה, הלך רב מכובד עם נכדו לבית הכנסת. בדרכם סיפר הרב לנכד על מאבק שמתחולל בתוך אנשים. "בני, בתוך כל אחד מאיתנו מתנהל מאבק מתיש בין שני חלקים. חלק אחד הוא יצר הרע, כעס, שנאת חינם, יוהרה, שקר, קנאה, אשמה, שמחה לאיד, קמצנות, ראוותנות ואגו. החלק השני הוא יצר הטוב, סליחה, הוקרת תודה, אהבה, קבלה, שמחה, נדיבות, ענווה, אמפתיה, חמלה ואמונה."  הנכד הרהר קצת בדברי סבו ולבסוף שאל: "ואיזה חלק מנצח?" סבו חייך אליו וענה בפשטות:  "זה שאתה מזין יותר".

אני אתי שפירר - דיאטנית קלינית, מאמנת לאורח חיים בריא והגשמה עצמית.

את ראשית דרכי המקצועית התחלתי כרוקחת, מקצוע שלכאורה מסתכם במתן ייעוץ וחלוקת תרופות, אך לא כך קרה אצלי. במהלך השנים, פיתחתי קשרים מעמיקים עם חלק מהלקוחות, שמעתי על סגנון חייהם והניסיונות שלהם לטפל בעצמם. אופי השיחות שניהלתי עם הלקוחות ועם חברים לעבודה, הביא אותי להבנה שהלב שלי נמצא במקום אחר, מקום של עזרה ונתינה, תמיכה וליווי צמוד של אנשים הרוצים לעשות שינויי בחייהם. בזכות ההקשבה לקול הפנימי והאמונה בדרך, כאשר בשיא הקריירה - חזרתי לספסל הלימודים ולבסוף נפרדתי מ- 15 שנות רוקחות, לטובת עבודה אישית עם אנשים כדיאטנית קלינית ומאמנת אישית.

החלטתי שעליי לממש את התשוקה להשפיע ולתמוך באחרים ברגעים הקשים שלהם, ברגעים בהם הם מתלבטים ורוצים לעשות שינוי מהותי ולא יודעים איך או שמתקשים להתמודד עם זה לבד.

ההכשרה שלי...

על מנת לתת לאחרים יותר ולהשלים את כל הידע המקצועי הדרוש בכדי לייעל כל אימון/טיפול ופגישה עם אנשים, למדתי תזונה קלינית באוני' העברית (B.Sc), תזונה טבעית,NLP , הנחיית קבוצות באוני' תל אביב וקורס הכשרת מאמנים בגומא.

השילוב של הידע האקדמי, גישת התזונה הטבעית יחד עם כלי האימון וההנחיה, מאפשר לי להתייחס אליכם בצורה הוליסטית, לבנות איתכם תוכנית לאורח חיים בריא, המותאמת לכם אישית, ללוות אתכם ולתת המלצות ובהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ובהתאם למטרותיכם.

מהו אורח חיים בריא עבורי?

אורח חיים בריא הוא מונח המתייחס לדרך בה אנו בוחרים לחיות את חיינו כמכלול. בעיניי, בריאות פירושה, שלמות. על מנת להיות בריא, לא מספיק לקבל המלצות מדיאטנית קלינית, לאכול אוכל מזין, לעסוק בפעילות גופנית ולא לעשן. אורח חיים בריא כולל את הגישה שלנו לחיים, דרך החשיבה שלנו, הרגשות, האופטימיות, האמונה בעצמנו, הסבלנות והיכולת לסלוח. גם היחסים עם עצמנו ועם הסובבים אותנו, חיי חברה, תחום העיסוק, מנוחה ושינה, כל אלו ועוד משפיעים על הבריאות.  תאור המקרה הבא הוא דוגמה מצוינת להשפעות ההדדיות של תחומי החיים השונים אלו על אלו.

יואב, גבר חסון כבן ארבעים, הגיע אלי כשהוא סובל מכאבי בטן כרונים. בדיקות שעבר במהלך השנים לא העלו כל בעיה, מה שהוסיף לתסכולו. במהלך הפגישות עלה נושא הקשר המורכב שהיה לו עם חמו מאז נישואיו לאשתו והוא הבחין שהכאבים מתגברים לפני כל פגישה איתו. במספר פגישות אימון, עבדנו על התקשורת הבין אישית שלו בכלל והתקשורת עם חמו בפרט. יואב התחזק, כאבי הבטן הלכו ופחתו עד שנעלמו כליל, הפגישות עם חמו הפסיקו לאיים עליו והוא אף נהנה מהן. באחת הפגישות אמר: ..." חשבתי שאני בא לדיאטנית לקבל תפריט לכאבי הבטן שלי, במקום זה קיבלתי כלים מדהימים לתקשורת בונה עם חמי"...

אתם מעוניינים בשינוי, בשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם.
אני כאן, בשבילכם, לסייע, לתמוך ולדאוג שתתחילו לחיות אורח חיים בריא ושלם.

חשוב שתתקשרו לשמוע פרטים, ולקבוע פגישת הכרות ראשונית  052-6156783